Záchrana dat a obnova dat
Hlavní strana portálu MYBLUEDAY.COM Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery


NEČEKANÁ ZTRÁTA DAT!!!
JAK VÁM POMŮŽEME?
Volejte NONSTOP 777 303 185, nebo použijte náš interaktivní formulář RYCHLÁ DIAGNÓZA!!! Klikněte ZDE!!! NONSTOP 722 150 150
10-18h     777 303 185
ON.LINE    DIAGNÓZA

ZÁCHRANA A OBNOVA DAT
Záchrana dat z karty
Základní informace
Co je diagnostika média?
- 2,5palcové HDD (NTB)
- 3,5palcové HDD
- serverové HDD
- flash paměti
- Zip, Jaz
Zpracované HDD
- Western Digital
- Seagate
- Toshiba
- Maxtor
- Quantum
- IBM
- Hitachi
- Fujitsu
První pomoc
Typy závad a poškození
Důvody poškození
On.Line Diagnóza
Software (zálohování)
Software (obnova)
Software (utility)
Novinky @ Zajímavosti
Antivirové Removery
Tracker požadavků
Ceník obnovy dat
Způsob osobního předání
Přeprava zásilek
Ochrana osobních dat
Vyhledávání na webu
Kontaktní informaceNAVRCHOLU.cz
[[CNW:Counter]]

Hlavní stranaPrvní pomoc při havárii harddiskuFormulář pro odeslání požadavku na on.line diagnózu ZDARMA!Novinky a zajímavosti z oblasti obnovy dat a datových médiíTracker požadavků na on.line diagnózu poškozeného hdd nebo jiného médiaRegistraceNaše ceny

Záchrana vašich dat

Způsob osobního předání poškozeného média ( harddisku )

Dalším možným způsobem, jak doručit poškozené médium, je osobní donáška do naší provozovny v PRAZE. Tento způsob v sobě skrývá maximální jistotu a bezpečnost. A jak tedy standardně postupovat?

1) poškozené médium (platí především pro HDD) pečlivě zabalte, ideálně do ochranného obalu, nebo alespoň do antistatického sáčku.
2) (volitelně, ovšem ideálně) vyplňte pečlivě formulář 'Rychlá diagnóza', po jehož odeslání si budete moci ihned vytisknout Váš zakázkový list.
3) (volitelně, ovšem ideálně) v případě, že nemáte možnost tisku, pečlivě si prosím poznamenejte jedinečné identifikační číslo zakázky.
4) (volitelně, ovšem ideálně) pod tímto číslem bude vaše zakázka po celou dobu vedena. Chráníme Vaše soukromí a tímto způsobem minimalizujeme možnost zveřejnění Vaší identity.
5)(volitelně, ovšem ideálně) po příchodu na technické pracoviště prosím předložte vytištěný zakázkový list. Na jeho základě bude Váš požadavek jednoznačně identifikován. V ostatních případech budou podrobnosti sepsány na místě přebírajícím pracovníkem
6) pokud není Vaše zakázka řešena individuálně (např. okamžitá diagnostika na počkání ap.), bude Vám standardně předán předávací protokol a sděleny podrobnosti o nastávajících pracech.
7) Během nejpozději 24 hodin od doručení (ve standardních případech a v případě volných kapacit provádíme diagnostiku dodaného média do cca 120 minut!) Vás budeme informovat s výsledky diagnostiky, na základě které jsme schopni určit prognózu obnovy dat a konecnou cenu. Tato cena je konečná a nebude se lišit od případně účtované částky za obnovu.
8) Na základě těchto informací se máte možnost rozhodnout, bude-li zahájen proces obnovy a rekonstrukce Vašich dat.
9) V případě, že nebude možné data obnovit, nebo nebudete chtít z libovolného důvodu v obnově dat pokračovat, není účtován žádný poplatek. Poškozené médium Vám bude dohodnutým způsobem doručeno, nebo si jej opět osobně vyzvednete..
10) Pokud bude obnova možná a vy budte mít o obnovu dat z havarovaného média zájem, začneme na váš pokyn s procesem obnovy a rekonstrukce. Tato činnost je velice náročná a v některých případech i zdlouhavá. Přesto dokážeme s jistou přesností sdělit termín dokončení (pokud nedojde k neočekávané situaci, např. aditivní skrytá závada apod.).
11) Po úspěšné extrakci dat z havarovaného média Vám na specifikovaný e.mail zašleme komprimovanou adresářovou strukturu získaných dat. Máte tak jistotu, že získaná data obsahují vše potřebné.
12) Po odsouhlasení provedeme uložení získaných dat na Vámi zvolené médium a domluvíme se na způsobu předání (osobní, poštou, kurýrní službou apod.).


Vytvořte si prosím zakázkový list...