Záchrana dat a obnova dat
Hlavní strana portálu MYBLUEDAY.COM Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery


NEČEKANÁ ZTRÁTA DAT!!!
JAK VÁM POMŮŽEME?
Volejte NONSTOP 777 303 185, nebo použijte náš interaktivní formulář RYCHLÁ DIAGNÓZA!!! Klikněte ZDE!!! NONSTOP 722 150 150
10-18h     777 303 185
ON.LINE    DIAGNÓZA

ZÁCHRANA A OBNOVA DAT
Záchrana dat z karty
Základní informace
Co je diagnostika média?
- 2,5palcové HDD (NTB)
- 3,5palcové HDD
- serverové HDD
- flash paměti
- Zip, Jaz
Zpracované HDD
- Western Digital
- Seagate
- Toshiba
- Maxtor
- Quantum
- IBM
- Hitachi
- Fujitsu
První pomoc
Typy závad a poškození
Důvody poškození
On.Line Diagnóza
Software (zálohování)
Software (obnova)
Software (utility)
Novinky @ Zajímavosti
Antivirové Removery
Tracker požadavků
Ceník obnovy dat
Způsob osobního předání
Přeprava zásilek
Ochrana osobních dat
Vyhledávání na webu
Kontaktní informaceNAVRCHOLU.cz
[[CNW:Counter]]

Hlavní stranaPrvní pomoc při havárii harddiskuFormulář pro odeslání požadavku na on.line diagnózu ZDARMA!Novinky a zajímavosti z oblasti obnovy dat a datových médiíTracker požadavků na on.line diagnózu poškozeného hdd nebo jiného médiaRegistraceNaše ceny

Záchrana vašich dat

ZÁCHRANA DAT & OBNOVA DAT Z FLASH MEDIÍ ( USB + PAMĚŤOVÉ KARTY )

PODPOROVANÉ TYPY FLASH PAMĚTÍ ( PAMĚŤOVÝCH KARET ):

CompactFlash CF, SmartMedia SM, MultiMedia Card MMC, Reduced Size MultiMedia Card RS-MMC, Secure Digital Card SD, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, IBM Microdrive, SD Card, xD-Picture Card, JetFlash-A 2.0 Pendrive, PCMCIA ATA Flashdisk, JetFlash USB, PCMCIA Linear Flash, PQI iStick Pendrive... a další

SYMPTOMY NEDOSTUPNOSTI NEBO ZTRÁTY DAT Z FLASH PAMĚTÍ ( USB + FLASH KARTY ) KTERÉ JE MOŽNÉ ŘEŠIT:

  • Data na pamětové kartě jsou viditelná (všechna nebo některá), ale pokus o jejich otevření nebo zkopírování skončí chybou.

  • Došlo k nechtěnému naformátování paměťové karty přímo ve fotoaparátu nebo jiném zařízení (PDA, mobilní telefon, PC..)

  • Došlo k nechtěnému smazání důležitých souborů.

  • Karta byla dlouho nepoužívána. Obsahovala data, která jsou nyní nedostupná

  • Zařízení (fotoaparát, PDA, mobilní telefon, PC..) používající paměťovou kartu hlásí, že je karta nenaformátovaná, ačkoli jistě obsahuje data.

  • Pamětová karta se chová nestabilně. Zařízení ji s výpadky dokáže detekovat. Data jsou však nedostupná.

  • Došlo k mechanickému poškození pamětové karty. Typicky zlomené konektory, rozzlomené tělo karty bez poškození paměťového čipu, případně řadiče.

MOŽNOSTI A DOPORUČENÉ POSTUPY PŘI ZTRÁTĚ DAT Z PAMĚŤOVÉ KARTY:

Pamětové karty: V případech, že Váš digitální fotoaparát, případně čtečka pamětových karet hlásí prázdnou, nenafomátovanou či poškozenou kartu, existuje vysoká šance, že bude možné získat Vaše data (typicky fotografie, videa) zpět. Totéž platí i při náhodném smazání či zformátování paměťové karty. Důležitou podmínkou je však zabránit jakémukoliv ukládání nových dat na postiženou paměťovou kartu. Diagnostika pamětových karet je zdarma a cena za obnovu ztracených dat se pohybuje od 300,-Kč dle kapacity karty a vlastní povahy závady. Uložení dat na nosič (CD-DVD) v případě úspěšné obnovy zdarma je samozřejmostí.

USB paměti: Řešení ztráty dat na USB flash pamětech bývá opět v zásadě úspěšné, pokud je zařízení detekováno příslušným zařízením. V případech, kdy pamět vykazuje fyzickou nedostupnost (je elektricky neaktivní, důvodem je poškozená vnitřní elektronika paměti, viz. obrázek), nebývá bohužel prognóza úspěšné obnovy příznivá.V případě, že Váš problém vystihuje některý ze symtomů uvedených výše a veškeré pokusy o nápravu již selhaly, kontaktujte nás na uvedených tel. číslech, případně použijte náš formulář 'ON.LINE DIAGNÓZA' jehož odeslání je zcela nezávazné.