Záchrana dat a obnova dat
Hlavní strana portálu MYBLUEDAY.COM Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery


NEČEKANÁ ZTRÁTA DAT!!!
JAK VÁM POMŮŽEME?
Volejte NONSTOP 777 303 185, nebo použijte náš interaktivní formulář RYCHLÁ DIAGNÓZA!!! Klikněte ZDE!!! NONSTOP 722 150 150
10-18h     777 303 185
ON.LINE    DIAGNÓZA

ZÁCHRANA A OBNOVA DAT
Záchrana dat z karty
Základní informace
Co je diagnostika média?
- 2,5palcové HDD (NTB)
- 3,5palcové HDD
- serverové HDD
- flash paměti
- Zip, Jaz
Zpracované HDD
- Western Digital
- Seagate
- Toshiba
- Maxtor
- Quantum
- IBM
- Hitachi
- Fujitsu
První pomoc
Typy závad a poškození
Důvody poškození
On.Line Diagnóza
Software (zálohování)
Software (obnova)
Software (utility)
Novinky @ Zajímavosti
Antivirové Removery
Tracker požadavků
Ceník obnovy dat
Způsob osobního předání
Přeprava zásilek
Ochrana osobních dat
Vyhledávání na webu
Kontaktní informaceNAVRCHOLU.cz
[[CNW:Counter]]

Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery
Hlavní stranaPrvní pomoc při havárii harddiskuFormulář pro odeslání požadavku na on.line diagnózu ZDARMA!Novinky a zajímavosti z oblasti obnovy dat a datových médiíTracker požadavků na on.line diagnózu poškozeného hdd nebo jiného médiaRegistraceNaše ceny

Záchrana vašich dat

Přeprava zásilek poštovními a kurýrními službami


Vzhledem k tomu, že problematika znovuzískávání dat z poškozených datových nosičů je velice komplikovaná a specificky zaměřená, je zřejmé, že výběr toho pravého 'záchranáře' může činit problémy. Obzvláště, není-li v blízkosti nikdo, kdo by s touto volbou poradil.

Postihla-li vás tedy nehoda, při které došlo ke ztrátě dat, která jsou pro vás důležitá a těžko nahraditelná a nemáte možnost osobně dopravit poškozené médium k podrobné analýze, na základě které jsme schopni posoudit skutečný stav, pravděpodobnost kompletní obnovy a samozřejmně i konečnou cenu (až po této analýze se můžete rozhodnout, je-li pro vás poměr cena/zachráněná data uspokojivý), nabízíme vám následující možnost.

Standardně přijímáme poškozená datová média přepravovaná kurýrními (DPD, PPL, DHL, UPS...) nebo poštovními službami (ČP ProfiBalík, ČP ObchodníBalík) ap..

Zkušenost s přepravními službami je veskrze pozitivní a v případě profesionálních služeb České Pošty se jedná i o služby cenově velice výhodné. V případě, že se rozhodnete pro tento způsob doručení poškozeného média věnujte prosím pozornost následujícím řádkům:

1) v případě, že se jedná o poškozený harddisk, věnujte prosím maximální obezřetnost při vyjímání z vlastního PC(a pod..). Vždy mějte přístroj vypnutý a vypojený z napájení.
2) při vyjímání nepoužívejte hrubou sílu!
3) vyjmutý harddisk ideálně uložte do antistatického obalu (tzv. modrošedý sáček)
4) pro vlastní přepravu zvolte ideálně ochranný obal
5) pokud nemáte k dispozici obal Seagate SeaShell™ nebo podobný, ponechte HDD v antistatickém sáčku.
6) Zvolte adekvátně velký obal z tvrdého kartonu.
7) Obal vyplňte např. kousky bublinkového igelitu (nebo jiné, dostatečně tlumící hmoty) a mezi ně vložte připravený HDD.
8) Do přepravní schránky vložte ideálně vytištený formulář vzniklý na základě vyplnění on.line formuláře 'On.line diagnóza', případně vlastní popis problému a kontaktní údaje.
9) Přepravní schránku pevně uzavřete.
10) Jako adresu příjemce uveďte: MyBlueDay.com (c/o Barrington s.r.o.), Prokopovo nám. 8, PRAHA 3 - ŽIŽKOV 130 00
11) Zásilku předejte přepravní službě.
12) O doručení zásilky Vás budeme neprodleně informovat.
13) Během nejpozději 24 hodin (ve standardních případech provádíme diagnostiku dodaného média do cca 120 minut!) od doručení Vás budeme informovat s výsledky diagnostiky, na základě které jsme schopni určit prognózu obnovy dat a cenu.
14) Na základě těchto informací se máte možnost rozhodnout, bude-li zahájen proces obnovy a rekonstrukce dat.
15) V případě, že nebude možné data obnovit, nebo nebudete chtít z libovolného důvodu v obnově dat pokračovat, není účtován žádný poplatek. Poškozené médium Vám bude dohodnutým způsobem doručeno.
16) Pokud bude obnova možná a vy budte mít o obnovu dat z havarovaného média zájem, začneme na váš pokyn s procesem obnovy a rekonstrukce. Tato činnost je velice náročná a v některých případech i zdlouhavá. Přesto dokážeme s jistou přesností sdělit termín dokončení (pokud nedojde k neočekávané situaci, např. aditivní skrytá závada apod.).
17) Po úspěšné extrakci dat z havarovaného média Vám na specifikovaný e.mail zašleme komprimovanou adresářovou strukturu získaných dat. Máte tak jistotu, že získaná data obsahují vše potřebné.
18) Po odsouhlasení provedeme uložení získaných dat na Vámi zvolené médium (CD, DVD, HDD - mimo HDD, od více než jednoho média zpoplatňováno zvláště) a odešleme na zvolenou adresu.
19) Jako platební způsob v tomto případě preferujeme platbu při převzetí zásilky (kurýrní služba, dobírka). Platby bankovním převodem lze uskutečnit rovnež, předání zpracované zakázky ovšem probíhá až po připsání částky na náš bankovní účet. Platbu na fakturu se splatností akceptujeme v případě stálých zákazníků, státních institucí a zákazníků z oblasti školství.


Záchrana dat - Obnova dat - DataRecovery